Ladattava neliveto, jossa yhdistyvät arjen mukavuus, suorituskyky ja premium-luokan ajotuntuma.
Ladattava neliveto, jossa yhdistyvät arjen mukavuus, suorituskyky ja premium-luokan ajotuntuma. Tämä auto on suoraan ajoon kun kaikki perusasiat on kunnossa, Juuri huollettu 5/26, Kahdet hyvät renkaat ja vanteet, Akun SOH arvo 87,2 %. Varusteina esimerkiksi ;
- Suomi Auto
- 2 x Renkaat ja Vanteet 19"
- Täydellinen huoltokirja ; Huollettu 213 tkm / 6/26, Jakohihna vaihdettu 7/25
- Panoramakatto sähköisesti avattavana
- Polttoainetoiminen lämmitin ajastimella
- Nahkasisusta urheilupenkeillä
- Sähkösäätöinen kuljettajan istuin muistilla
- Osittain sähkösäätöinen apukuljettajan istuin
- Vakionopeudensäädin: Adaptiivinen/Mukautuva (ACC)
- Pilot Assist (Kuljettajan apuohjaus-toiminto)
- Lane Keeping Aid/Alert (Kaistallapitoavustin ja kaistaltapoistumisen varoitus -järjestelmä)
- Collision Avoid. Assistance (törmäyksen välttämisen avustin)
- Collision Warning (törmäysvaroitus)
- Speed Limit Assist (nopeusrajoitus avustin)
- Road Sign Information (liikennemerkkitunnistus)
- City Safety (vähentää törmäysvaaraa hitailla nopeuksilla)
- Driver Alert (kuljettajan vireystila-avustin)
- SENSUS - Navigointijärjestelmä
- Digimittaristo
- KeyLessGo - avaimeton kulku ja käynnistys
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- AndroidAuto
- AppleCarPlay
- Bluetooth handsfree ja mediantoisto
- Audio-sisääntuloliitäntä (usb-in)
- Radio
- Ajotapavalitsin: AWD / Pure / Hybrid / Individual / Power / Off Road
- Start/Stop -järjestelmä
- Electric parking brake (sähkötoiminen seisontajarru)
- AutoHold -paikallaanpitoavustin
- LED-ajovalot
- LED-päiväajovalot
- Kaukovaloassistentti
- Nahkaverhoiltu ja lämmitettävä monitoimiohjauspyörä
- Kristallinen Orrefors Sweden -vaihteenvalitsin
- Sähkösäätöinen ristiseläntuki etuistuimissa
- Ilmastointi: Automaattinen
- Ajotietokone
- Sadetunnistin
- Automaattisesti himmenevä taustapeili
- Tummennetut takasivulasit ja takalasi
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköisesti säädettävät, lämmitettävät ja koria vasten taittuvat sivupeilit
- Penkinlämmittimet edessä ja takana sivupaikoilla
- Sähkötoiminen takaluukku (luukun avaus ja sulku -toiminto myös ohjaamosta käsin)
- Hätäpuhelujärjestelmä
- Turvatyynyt
- Isofix-valmius
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Keskuslukitus: Avaimeton
- 2 x Avain
- Varashälytin
- Reduced Guard (alennettu suojaus, deaktivoi auton hälytysjärjestelmän)
- Vetokoukku (puskurin alle taittuva)
- 2 x Renkaat aluvanteilla
Sähköauto / plug-in hybridi ilmoituksissa tekniset tiedot, kuten kulutus- ja käyttösädetiedot ovat valmistajan ilmoittamia ja mitattu uudesta vastaavasta autosta. Huomioithan ostopäätöksessä, että auton todellinen latausaika, sähkön kulutus ja/ tai sähkökäyttöisen ajon toimintasäde saattavat erota valmistajan ilmoittamista arvoista. Kylmät olosuhteet saattavat rajoittaa käyttöä, tai heikentää ominaisuuksia.
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 040-8680423 tai raisio@autohalli.com
Toimitamme auton mielellämme kotiinne, Kysy lisää. Ehdot toimitetaan kaupanteon yhteydessä.
Tähän autoon 12-36 kk AH-turva tarjolla ja mahdollisuus käsirahattomaan rahoitukseen!!
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 382 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 2.099 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | NMA-107 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 212000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 223 kW |
| Iskutilavuus | 1969 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 57 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 13.7.2020 |
| Edellinen katsastus | 16.7.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2660 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |