*Koukku*Lämpöratti*Navi*Vakkari*
Tyylikäs ja hyvin varusteltu nelivetoinen katumaasturi! Varusteina esimerkiksi:
- Musiikin audiotoisto älypuhelimesta
- Bluetooth
- Radio
- Usb
- Ilmastointi automaattinen
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin kellolla
- Nahkaverhoilu
- Lämpöratti
- Penkinlämmittimet, edessä ja takana
- Isofix-valmius
- Vakionopeudensäädin
- Luistonestojärjestelmä
- Navigointijärjestelmä
- Sadetunnistin
- Pysäköintitutka
- Kevytmetallivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus kaukosäätöinen
- Digimittaristo
- Sähkötoiminen takaluukku
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit, koria vasten taittuvat
- Vetokoukku
- Huoltokirja
- 2 x Avain
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 040-8680423 tai raisio@autohalli.com.
Toimitamme auton mielellämme kotiinne kysy lisää.
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 345 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 1.890 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | JKY-553 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 234500 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW |
| Iskutilavuus | 2400 cm3 |
| Keskikulutus | 5.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 149 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 9.6.2015 |
| Edellinen katsastus | 9.6.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2505 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Hopea |