*1.Omistaja*Merkkiliikkeen huoltohistoria*Navi*Vakkari*Koukku*
Huippusiisti ja hyvin pidetty tilaihme yhdeltä omistajalta! Varusteina esimerkiksi:
- 1. Omistaja
- Merkkiliikkeen huoltohistoria
- Viimeisin huolto 12/2025 ja 160 tkm
- Jakohihna vaihdettu 12/2025
- Katsastus voimassa 22.2.2027 asti
- Vetokoukku
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Puolinahkasisusta
- Polttoainetoiminen lämmitin ajastimella
- Navigointijärjestelmä
- Automaattivaihteisto Geartronic 8-vaihteinen
- Aktiiviset Xenon valot
- Pysäköintitutka
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Etumatkustajan istuimen korkeuden säätö
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Kuljettajan istuimen kallistuksen ja korkeuden säätö
- Sisäilman laatujärjestelmä AQS
- Kyynärnoja edessä
- Kyynärnoja takana
- Lämmitettävät etuistuimet
- Takaistuimen selkänoja jaettavissa 40/20/40
- Vakionopeudensäädin
- Ajotietokone
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Etumatkust.turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljet. ja etumatkust. turvatyynyt
- Hätäjarrutustehostin EBA
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Ohjauspyörä nahkaa
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Bluetooth-järjestelmä
- AUX liitäntä audiossa
- Radion kauko-ohjaus ohjauspyörässä
- Sensuksen kauko-ohjaus ohjauspyörässä
- Sensus Audio High Performance, 1-CD, 5" värinäytöllä
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 0400868676 tai raisio@autohalli.com
Toimitamme auton mielellämme kotiinne, Kysy lisää. Ehdot toimitetaan kaupanteon yhteydessä.
Tähän autoon 12-36 kk AH-turva sekä Akkuturva tarjolla ja mahdollisuus käsirahattomaan rahoitukseen!!
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 323 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 1.769 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | BRS-418 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 164000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 133 kW |
| Iskutilavuus | 1969 cm3 |
| Keskikulutus | 4.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 117 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 20.2.2014 |
| Edellinen katsastus | 21.1.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2290 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Ruskea |