Käytännöllinen ja ajossa vakaa farmariauto, jossa riittää tilaa perheelle, harrastuksille ja matkatavaroille. Silti kompakti ja ketterä kaupungissa. Varusteina esimerkiksi:
Ilmainen 12kk lisäturva kaupan päälle kysy lisää myyjältä!
Huoltokirja, Lohkolämmitin / Moottorilämmitin, Sisätilanpistoke, Vakionopeudensäädin, Pysäköintitutkat edessä ja takana, Xenon-ajovalot, Audio-sisääntuloliitäntä (aux-in)(usb-in), Radio ja CD-soitin, Start/Stop -järjestelmä, Electric parking brake (sähkötoiminen seisontajarru), AutoHold -paikallaanpitoavustin, Monitoimiohjauspyörä, Automaattinen ilmastointi, Ajotietokone, Sähkökäyttöiset ikkunat, Sähköisesti säädettävät ja lämmitettävät sivupeilit, Penkinlämmittimet, Turvatyynyt, Isofix-valmius, Luistonestojärjestelmä, Lukkiutumattomat jarrut (ABS), Keskuslukitus: Kaukosäätöinen, 2 x Avain, 2x Renkaat aluilla
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 040-868676 tai raisio@autohalli.com.
Toimitamme auton mielellämme kotiinne. Kysy myyjältä lisää.
Tähän autoon mahdollisuus käsirahattomaan rahoitukseen!!
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 138 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 729 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | FLJ-559 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 227000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 81 kW |
| Iskutilavuus | 1598 cm3 |
| Keskikulutus | 3.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 87 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 30.4.2014 |
| Edellinen katsastus | 30.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 690 kg |
| Kokonaismassa | 1800 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |