- 1 Omistaja
- Suomi-auto
- ALV-vähennyskelpoinen
- Mahdollisuus saada Relax-turva voimaan
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kellolla
- Vakionopeudensäädin
- Liukuovi
- Vetokoukku
- Penkinlämmittimet edessä
- Sadetunnistin
- Osanahkaverhoilu
- Vaihteenvalitsimet ohjauspyörässä
- Bluetooth Audio
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Ilmastointi, manuaalinen
- Keskuslukitus, kaukosäätöinen
- Sähköpeilit
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Ajovaloautomatiikka
- Turbo
- Digitaalinen radio (DAB)
- Turvatyynyt
- Luistonestojärjestelmä (TCS)
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Ohjaustehostin
- Ajotietokone
- Kahdet renkaat
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 0400868676 tai raisio@autohalli.com
Tähän autoon 12-36 kk AH-turva tarjolla ja mahdollisuus käsirahattomaan rahoitukseen!!
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 293 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 1.599 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | JLZ-412 |
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Pitkä - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 162730 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 90 kW |
| Iskutilavuus | 1997 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 144 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 17.11.2020 |
| Edellinen katsastus | 19.11.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 2200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3100 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Valkoinen |