*1om. Suomi-auto!*Vaaleat nahat*AMD Ryzen*Autopilot*Lämpöpumppu*Premium Connectivity*Panorama*Matrix*
Nauti hiljaisesta voimasta sekä pidemmästä toimintamatkasta! Varusteina esimerkiksi:
- 1 Omistaja
- Suomi-auto
- Vaalea nahkaverhoilu
- Vakionopeudensäädin, adaptiivinen
- Theater & Arcade & Toybox & Caraoke sovellukset
- AMD Ryzen-suoritin
- Autopilot
- Sentry Mode -vartiotila
- Lämpöpumppu (Lämmitys/Ilmastointi)
- Panoraama lasikatto
- Sähköauton Type 2 -asiointikaapeli
- Sähköauton kotilatauskaapeli
- Kiihtyvyystilat
- Esteet huomioiva kiihdytys
- Kaistaltapoistumisen välttämistoiminto
- Ajastettu esilämmitys ja lataus
- Type 2 ja CCS -latausliitäntä
- Keyless, avaimeton keskuslukitus ja käynnistys
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Etäohjattava lämmitin
- Metalliväri
- Spotify & TuneIn
- LED-ajovalot
- LED-matrix
- LED-päiväajovalot
- Peruutuskamera
- Navigointijärjestelmä
- Sähkösäätöiset istuimet muistilla
- Penkinlämmittimet edessä ja takana
- Pysäköintitutka edessä ja takana etäisyysnäytöllä
- Aktiivinen kaistavahti
- Kuolleen kulman törmäyksestä varoittava varoitusääni
- Sadetunnistin
- Ohjauksen vastuksen säätö
- Regeneratiivinen jarrutus
- Bluetooth handsfree matkapuhelinvarustus
- Kosketusnäyttö
- Äänentoistojärjestelmä ( Radio + BT )
- Monitoimiohjauspyörä nahkaverhoilulla
- Kaukovaloavustin
- Sähkötoiminen takaluukku
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Paikallaanpitoavustin (Auto Hold)
- Tummennetut takasivuikkunat ja takalasi
- Ilmastointi, automaattinen (kaksialueinen)
- Lämmitettävät sähköpeilit taittotoiminnolla
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili ja sivupeilit
- Ajovaloautomatiikka
- Ristiseläntuki
- ISOFIX-kiinnitys takana sivuistuimissa
- 12V latauspistoke
- Automaattinen hätäjarrujärjestelmä
- Taittuvat takaistuinten selkänojat (40/20/40)
- Sumuvalot
- Turvatyynyt
- Rengaspainevalvontajärjestelmä (TPMS)
- Ajonvakautusjärjestelmä (ESP/ESC)
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Ohjaustehostin
- Ajotietokone
- 1x Renkaat kevytmetallivanteilla
- 2 x avain
Sähköauto / plug-in hybridi ilmoituksissa tekniset tiedot, kuten kulutus- ja käyttösädetiedot ovat valmistajan ilmoittamia ja mitattu uudesta vastaavasta autosta. Huomioithan ostopäätöksessä, että auton todellinen latausaika, sähkön kulutus ja/ tai sähkökäyttöisen ajon toimintasäde saattavat erota valmistajan ilmoittamista arvoista. Kylmät olosuhteet saattavat rajoittaa käyttöä, tai heikentää ominaisuuksia.
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 0400868676 tai raisio@autohalli.com
Toimitamme auton mielellämme kotiinne, Kysy lisää. Ehdot toimitetaan kaupanteon yhteydessä.
Tähän autoon 12-36 kk AH-turva sekä Akkuturva tarjolla ja mahdollisuus käsirahattomaan rahoitukseen!!
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 649 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 3.599 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | KVH-964 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 76500 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 258 kW |
| Iskutilavuus | 0 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 23.5.2023 |
| Edellinen katsastus | |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2518 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |