Tehokas ja tyylikäs ajonautinnon mestariteos! Varusteina esimerkiksi:
- SoH-% 81,4%
- Widescreen
- Avaimeton kulku ja käynnistys
- 360° Kamera
- Burmester premium äänentoistojärjestelmä
- 4Matic-neliveto
- Avantgarde sisä- ja ulkopaketti
- PRE-SAFE®
- Kromiset kattokaiteet
- Vakionopeudensäädin
- P-tutkat
- Aktiivinen Park Assist -pysäköintiavustin
- Kuolleen kulman varoitin
- Törmäysvaroitin aktiivisella jarrutustoiminnolla
- Liikennemerkkitunnistus
- Rengaspainevalvonta
- Etuistuinten istuinlämmitys
- Osittain sähkösäätöiset etupenkit
- Esilämmitys
- Automaatti-ilmastointi
- Sähkötoiminen takaluukku
- Nahkainen monitoimiohjauspyörä
- Ohjauspyörän vaihteenvalitsimet
- Automaattisesti himmentyvät tausta- ja sivupeilit
- Sähköisesti kääntyvät sivupeilit
- Premium-tunnelmavalaistus
- Ristiseläntuen säätö edessä
- MBUX Navigation Plus
- Mercedes-Benz Connect -palvelut
- EV-etäkäyttö- ja latauspalvelut
- DAB-radio
- Live Traffic Information
- USB-C latauspistorasia takatilassa
- LED-ajovalot
- Dynamic Select -ajotilan valinta
- ISOFIX-valmius
- Ajonesto
- Turvatyynyt
- Polviturvatyyny
- Aktiivinen konepelti jalankulkijasuojalla
- Sähköinen seisontajarru
- Latauspistoke Type 2
- 2x Renkaat kevytmetallivanteilla
- 2x Avain
Sähköauto / plug-in hybridi ilmoituksissa tekniset tiedot, kuten kulutus- ja käyttösädetiedot ovat valmistajan ilmoittamia ja mitattu uudesta vastaavasta autosta. Huomioithan ostopäätöksessä, että auton todellinen latausaika, sähkön kulutus ja/ tai sähkökäyttöisen ajon toimintasäde saattavat erota valmistajan ilmoittamista arvoista. Kylmät olosuhteet saattavat rajoittaa käyttöä, tai heikentää ominaisuuksia.
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 040-8680423 tai raisio@autohalli.com
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 364 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 1.999 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | YKX-842 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 330000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 143 kW |
| Iskutilavuus | 1950 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 11.5.2022 |
| Edellinen katsastus | 24.4.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2850 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |