*Navi*Koukku*Webasto*Keyless*
Tyylikäs ja taloudellinen vaihtoehto kuljettajalle, joka arvostaa ajomukavuutta! Varusteina esimerkiksi:
- Katsastettu 28.03.2026
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä
- Vakionopeudensäädin: nopeudenrajoittimella
- COMAND -Navigointijärjestelmä
- Bluetooth handsfree ja mediantoisto
- Radio ja CD-soitin
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Osittain sähkösäätöiset etuistuimet
- Ilmastointi: Automaattinen
- Ajotietokone
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköisesti säädettävät sivupeilit
- Penkinlämmittimet
- Turvatyynyt
- Isofix-valmius
- Luistonestojärjestelmä
- Keskuslukitus: Avaimeton
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- 2 x Avain
- Vetokoukku
- Kahdet renkaat aluvanteilla
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 040-8680423 tai raisio@autohalli.com
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 115 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 599 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | NJL-599 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 400000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 100 kW |
| Iskutilavuus | 2143 cm3 |
| Keskikulutus | 5.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 134 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 14.5.2012 |
| Edellinen katsastus | 28.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2185 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Keltainen |