Suomi-auto, Uudenkaupungin tehtaalla valmistettu !, Täydellinen Huoltokirja ja juuri tehty iso huolto, Vakionopeudensäädin, Penkinlämmittimet edessä, Urheiluistuimet edess, Osanahkaverhoilu, Vaihteenvalitsimet ohjauspyörässä, Bluetooth handsfree matkapuhelinvarustus, Äänentoistojärjestelmä ( Radio + BT ), Monitoimiohjauspyörä nahkaverhoilulla, Sähkökäyttöiset ikkunat, Ilmastointi, automaattinen, Sähköpeilit, Ajovaloautomatiikka, ISOFIX-kiinnitys takana sivuistuimissa, Taittuvat takaistuinten selkänojat (60/40), Sähkötoiminen seisontajarru, CD-soitin, Tumma / musta sisäkattoverhoilu, Ajotietokone, 2 x avain, Kahdet renkaat kevytmetallivanteilla.
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 0400-868676 tai raisio@autohalli.com
Toimitamme auton mielellämme kotiinne, Kysy lisää. Ehdot toimitetaan kaupanteon yhteydessä.
Tähän autoon 12-24 kk AH-turva tarjolla sekä mahdollisuus käsirahattomaan rahoitukseen!!
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 240 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 1.299 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | KMR-320 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 112510 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 66 kW |
| Iskutilavuus | 1461 cm3 |
| Keskikulutus | 4 l/100km |
| Co2-päästöt | 103 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 29.4.2014 |
| Edellinen katsastus | 18.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 710 kg |
| Kokonaismassa | 1960 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |