Tilava ja monikäyttöinen katumaasturi! Varusteina esimerkiksi:
Huoltokirja, Radio CD-soitin, Ajotietokone, Penkinlämmittimet, Vetokoukku, Moottorilämmitin ja sisäpuhallin, Vakionopeudensäädin, Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa, Ajonvakautusjärjestelmä (VSA), Automaatti-ilmastointi, Sähkötoimiset ulkopeilit, Sähkötoimiset lasinnostimet, ABS-jarrut
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 040-868676 tai raisio@autohalli.com.
Tähän autoon mahdollisuus käsirahattomaan rahoitukseen!!
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 133 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 699 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | CHK-906 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 317600 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 110 kW |
| Iskutilavuus | 2199 cm3 |
| Keskikulutus | 7.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 195 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 21.1.2010 |
| Edellinen katsastus | 6.3.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 600 kg |
| Kokonaismassa | 2220 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Ruskea |