Luotettava ja taloudellinen kulkupeli! Varusteina esimerkiksi:
- Hyvä huoltokirja
- Sadetunnistin
- Vakionopeudensäädin
- Ilmastointi, automaattinen
- Keskuslukitus, kaukosäätöinen
- Lohkolämmitin / Moottorilämmitin
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet edessä
- Äänentoistojärjestelmä ( Radio + CD + AUX )
- 2 x Kevytmetallivanteet
- Sähköpeilit
- Monitoimiohjauspyörä nahkaverhoilulla
- Ajonvakautusjärjestelmä (ESP/ESC)
- ISOFIX-kiinnitys takana sivuistuimissa
- Käynnistyksenesto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Turvatyynyt
- Varashälytin
- 2 x avain
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Suomi-auto
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 040-868676 tai raisio@autohalli.com.
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 98 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 499 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | KTF-799 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2007 |
| Mittarilukema | 239000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 103 kW |
| Iskutilavuus | 1790 cm3 |
| Keskikulutus | 6.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 156 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 2.1.2007 |
| Edellinen katsastus | 2.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 500 kg |
| Kokonaismassa | 1750 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |