*2x Renkaat ja vanteet*Vetokoukku*360°*Harman Kardon*
Sporttinen ja ylellinen sähköauto, joka tarjoaa erottuvan ulkonäön Sunset Orange -sävyssä! Varusteina esimerkiksi:
- Käyttöönotto 06 / 2023
- Vuosimalli 2024
- Huoltokirja sähköinen
- Metalliväri - Sunset Orange
- M-sport ulko- ja sisäpaketti
- High Gloss Shadow Line -ulkoiset yksityiskohdat
- M Aerodynamiikka paketti
- Äänentoistojärjestelmä
- Musiikin audiotoisto älypuhelimesta
- Bluetooth
- Radio
- Harman Kardon Sound system
- USB
- Audio-liitäntä
- Ilmastointi automaattinen
- Sähköinen esilämmitys / tuuletus
- Penkinlämmittimet
- M Sport Nahkainen ja Lämmitettävä Urheiluohjauspyörä
- BMW M Sisäkattoverhoilu Anthracite
- Sensatec perforated - Canberra Beige
- Vakionopeudensäädin
- Kaistavahti
- Törmäystunnistin
- Luistonestojärjestelmä
- Nopeusrajoitus -tunnistin
- Sadetunnistin
- Peruutuskamera 360°
- Pysäköintitutka, edessä ja takana
- Kevytmetallivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus kaukosäätöinen
- Digimittaristo
- Ambient light (sisätilan tunnelmavalaistus)
- Langaton matkapuhelimen lataus
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit, koriavasten kääntyvät
- Vetokoukku
- Turvatyynyt
- Parking Assistant Plus
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Valmius kuljettajaa avustaville toiminnoille (Kaukovaloavustin ja ACC)
Sähköauto / plug-in hybridi ilmoituksissa tekniset tiedot, kuten kulutus- ja käyttösädetiedot ovat valmistajan ilmoittamia ja mitattu uudesta vastaavasta autosta. Huomioithan ostopäätöksessä, että auton todellinen latausaika, sähkön kulutus ja/ tai sähkökäyttöisen ajon toimintasäde saattavat erota valmistajan ilmoittamista arvoista. Kylmät olosuhteet saattavat rajoittaa käyttöä, tai heikentää ominaisuuksia.
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 040-8680423 tai raisio@autohalli.com
Toimitamme auton mielellämme kotiinne, Kysy lisää. Ehdot toimitetaan kaupanteon yhteydessä.
Tähän autoon 12-36 kk AH-turva sekä Akkuturva tarjolla ja mahdollisuus käsirahattomaan rahoitukseen!!
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 791 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 4.399 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | ZRK-108 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2024 |
| Mittarilukema | 35000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 0 kW |
| Iskutilavuus | 0 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 16.6.2023 |
| Edellinen katsastus | |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2605 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Oranssi |