Myydään korjattavaksi! Havaitut viat:
- Vaihdelaatikko humppaa
- Pakoputki vuotaa
- Turvajärjestelmän vikavalo (Katso kuvat)
- Tutkat eivät toimi
- Sähköinen takaluukku ei toimi
Varusteina mm:
- Nahkaverhoilu
- Pysäköintitutka
- Sadetunnistin
- Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
- Automaattinen ilmastointi
- Ajotietokone
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Vakionopeudensäädin
- Äänentoistojärjestelmä
- Käynnistyksenesto
- M-Sport monitoimiohjauspyörä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Turvatyynyt
- Panorama-kattoikkuna
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
| Kk-erät | 62 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 299 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | AXY-100 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2004 |
| Mittarilukema | 406000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 200 kW |
| Iskutilavuus | 2990 cm3 |
| Keskikulutus | 8.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 216 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3.11.2004 |
| Edellinen katsastus | 30.7.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2315 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |