Tämä ei ole pelkkä auto vaan tämä on statement. Todella näyttävä harvinaisuus jäätävillä varusteilla! Varusteina esimerkiksi:
- ThunderNight Metallic - Metalliväri
- M-Sport - ulkonäköpaketti
- M-Sport - sisätilapaketti
- 19" M-Sport vanteet High Gloss Black
- Sähköinen huoltokirja
- Lohkolämmitin sisäpistokkeella
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Head-up Display (Tuulilasinäyttö)
- Digimittaristo
- Lane Assist (Kaistanpitoavustin)
- BLIS (Kuolleenkulman varoitin)
- Road Sign Information (Liikennemerkkien tunnistus)
- Front-end collision Warning (Etutörmäysvaroitus)
- Navigointijärjestelmä: Professional
- Comfort Access - avaimeton kulku ja käynnistys
- Lasikattoluukku (katonavausmekanismi: sähköinen)
- AppleCarPlay
- AndroidAuto
- Älypuhelimen langaton lataus
- Harman/Kardon Premium Sound System
- Radio
- Bluetooth handsfree ja mediatoisto
- Peruutuskamera
- 360° Kamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Pysäköintiavustin Parking assistant Plus
- Ajotapavalitsin: Eco Pro / Comfort / Sport / Sport Individual
- Start-Stop järjestelmä
- Rengaspainevalvonta järjestelmä
- Electric Parking Brake - sähkötoiminen seisontajarru
- Autohold - paikallaanpitoavustin
- Adaptiiviset LED - ajovalot
- LED - päiväajovalot
- Kaukovaloautomatiikka
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä vaihteenvalitsimilla
- Musta sisäkattoverhoilu
- Vernasca Nahkasisusta
- Urheiluistuimet
- Sähkösäätöiset etuistuimet, kuljettajan istuin muistilla
- Automaattinen ilmastointi
- Ajotietokone
- Sadetunnistin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Tummennetut takasivulasit ja takalasi
- Automaattisesti himmenevä taustapeili
- Sähköisesti säädettävät ja koria vasten taittuvat sivupeilit
- Penkinlämmittimet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- 2 x Avain
- Hätäpuhelujärjestelmä
- Turvatyynyt
- Suksiluukku
- Isofix-valmius
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Vetokoukku (irroitettava)
- Kahdet renkaat
- Aluvanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Käyttöönotto 2021/10
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 040-8680423 tai raisio@autohalli.com
Toimitamme auton mielellämme kotiinne, Kysy lisää. Ehdot toimitetaan kaupanteon yhteydessä.
Tähän autoon 12-36 kk AH-turva tarjolla ja mahdollisuus käsirahattomaan rahoitukseen!!
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 791 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 4.399 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | MOS-125 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 77500 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 140 kW |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | |
| Edellinen katsastus | 29.4.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2055 kg |
| Istumapaikat | 4 |
| Väri | Violetti |