*HUD*ACC*Bose*Panorama*Matrix*Ilma-alusta*Ilmastoidut muistipenkit*Webasto*360°*
Huippuvarusteltu premium-luokan maanteiden kuningas! Varusteina esimerkiksi:
- Huoltokirja
- 2x Avain
- 2x Renkaat
- 2 x aluvanteet
- Puskurin alle taittuva vetokoukku
- Mukautuva ilmajousitus, Adaptive Air Suspension
- Keyless: Avaimeton kulku ja käynnistys
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä
- quattro® jatkuvatoiminen neliveto
- Bose 3D Sound System
- Matrix LED -ajovalot
- Täysautomaattinen ilmastointi, 4-alueinen
- Audi Drive Select -järjestelmä
- Navigointijärjestelmä
- Muistitoiminto kuljettajan istuimeen
- Ilmastoidut mukavuusistuimet edessä ja Valcona-nahkaverhoilu
- Sähkösäätöinen ristiseläntuki etuistuimissa
- Sähkösäätöiset etuistuimet
- Vakionopeudensäädin: Mukautuva
- Kuljettajan informaatiojärjestelmä
- Bluetooth Hands Free -liitäntä
- MMI Radio Plus
- Audi pre sense city -järjestelmä
- 360° Kamera
- Takaluukun sähkötoiminen avaus- ja sulkutoiminto
- LED-takavalot
- Valo- ja sadetunnistin
| Kk-erät | 506 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 2.799 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | XOJ-499 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 228000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 200 kW |
| Iskutilavuus | 2967 cm3 |
| Keskikulutus | 6.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 163 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 22.5.2015 |
| Edellinen katsastus | 14.1.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 3500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2940 kg |
| Istumapaikat | 7 |
| Väri | Harmaa |