Tasapainoinen yhdistelmä tehoa, taloudellisuutta ja ajonautintoa! Varusteina esimerkiksi:
- Ilmainen 12kk lisäturva kaupan päälle kysy lisää myyjältä!
- Huoltokirja
- 2x avain
- Kahdet renkaat aluvantein
- S-Line ulko ja sisäpaketti
- Quattro-neliveto
- Monitoimiohjauspyörä
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Xenon-ajovalot + sumuvalot
- Penkinlämmittimet
- Urheiluistuimet
- Alcantara / nahka -verhoilu
- Ajotietokone
- Sähköpeilit
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kaadettavat takaistuimet
- Vakionopeudensäädin
- Automaatti-ilmastointi
- Ajonvakausjärjestelmä
- Äänentoistojärjestelmä
- Sähkökäyttöiset ikkunat
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 040-8680423 tai raisio@autohalli.com
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 115 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 599 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | YZY-602 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 373000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW |
| Iskutilavuus | 2698 cm3 |
| Keskikulutus | 7.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 189 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4.1.2011 |
| Edellinen katsastus | 9.12.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1900 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2460 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |