*Misano Blue*HUD*Keyless*Koukku*Sporttinahat*
Täydellinen yhdistelmä tyyliä ja käytännöllisyyttä! Varusteina esimerkiksi:
- Misano Blue metalliväri
- M-sport ulko- ja sisäpaketti
- High Gloss Shadow Line -ulkoiset yksityiskohdat
- M Aerodynamiikka paketti
- Head-Up-Display
- Comfort access -avaimeton kulku ja käynnistys
- Vetokoukku
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Blow-By-Heater - Akkukäyttöinen lisälämmitin/pysäköinti-ilmastointi ajastimella
- Navigointijärjestelmä
- Sähkötoiminen takaluukku
- Nahkaverhoilu
- Urheiluistuimet
- Sähköinen huoltokirja
- Vakionopeudensäädin
- Ajotilan valinta eDrive / Eco Pro / Comfort / Sport
- Mäkilähtöavustin
- LED - Päiväajovalot
- LED Ajovalot
- LED takavalot
- Musta kattoverhoilu
- Liikennemerkkien tunnistus
- Bluetooth
- Pysäköintiavustin
- Keskuslukitus kaukosäätöinen
- Keskuslukitus avaimeton
- Ilmastointi (automaattinen)
- Äänentoistojärjestelmä
- Sadetunnistin
- Ajotietokone
- Penkinlämmittimet
- Kaadettavat takaistuimet
- M-Sport monitoimiohjauspyörä
- USB + USB-C
- Hätäpuhelujärjestelmä
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Luistonestojärjestelmä
- Törmäysvaroitin
- Hätäjarruavustin
- Turvatyynyt
- Isofix kiinnikkeet takana sivuistuimilla
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Hybridiauton Plug-In latauspistoke
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköisesti säädettävät peilit
- 2 x avain
- Kahdet renkaat kevytmetallivanteilla
- Ohjaustehostin
Sähköauto / plug-in hybridi ilmoituksissa tekniset tiedot, kuten kulutus- ja käyttösädetiedot ovat valmistajan ilmoittamia ja mitattu uudesta vastaavasta autosta. Huomioithan ostopäätöksessä, että auton todellinen latausaika, sähkön kulutus ja/ tai sähkökäyttöisen ajon toimintasäde saattavat erota valmistajan ilmoittamista arvoista. Kylmät olosuhteet saattavat rajoittaa käyttöä, tai heikentää ominaisuuksia.
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 0400-868676 tai raisio@autohalli.com.
Toimitamme auton mielellämme kotiinne, palvelun hinta 100 euroa ensimmäiset 50 km ja sen jälkeen 0,50 euroa kilometriltä. Ehdot toimitetaan kaupanteon yhteydessä.
Tähän autoon 12-36 kk AH-turva ja Akkuturva tarjolla sekä mahdollisuus käsirahattomaan rahoitukseen!!
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 471 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 2.599 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | CRL-689 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 84500 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 92 kW |
| Iskutilavuus | 1499 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 18.2.2022 |
| Edellinen katsastus | 1.12.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 750 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2330 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |