*HUD*Panorama*Navi*P.Kamera*
Tehokkuutta, mukavuutta ja turvallisuutta samassa paketissa! Varusteina esimerkiksi:
- Huoltokirja
- AVILOO akkutesti SOH: 82,9 %
- Head-Up-Display
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin: Webasto,ajastimella
- Vakionopeudensäädin
- Vetokoukku
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Pysäköintitutka takana ja edessä
- Avaimeton käynnistys
- Panoraamakattoluukku, sähkötoiminen
- R-Design monitoimiohjauspyörä
- Sensus Connect Audio High Performance 9,3" kosketusnäytöllä
- Digitaalimittaristo
- Musta kattoverhoilu
- Full LED System-ajovalot
- LED-takavalot
- Aktiiviset kaarrevalot
- Verhoilu: R-Design sport-istuin nupukki-kangas/nahka
- Sähkösäätöinen kuljettajanistuin,muistilla
- Puolisähkösäätöinen apukuljettajanistuin
- Penkinlämmittimet: Etupenkeillä
- Etuistuimien reisituen säätö
- Törmäyksenvälttämisavustin
- Nopeusrajoitusavustus
- Intellisafe Assist
- Lane Keeping Aid:kaistallpitoavustin
- BLIS:katveavustin
- Liikennemerkki-informaatio
- CTA:risteävän liikenteen varoitin
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Äänentoistojärjestelmä
- Type 2 - suko -tilapäislatauslaite
- Audio-liitäntä: Bluetooth
- Audio-liitäntä: USB
- Isofix-valmius
- Hybridiauton plug-in latauspistoke
- Ajotietokone
- Turvatyynyt
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä
- Käynnistyksenesto
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ohjaustehostin
- Sähkötoiminen takaluukku
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Automaattinen 2-alue ilmastointi
- 2x Avain
- 2x renkaat
- 2x alumiinivanteet
Sähköauto / plug-in hybridi ilmoituksissa tekniset tiedot, kuten kulutus- ja käyttösädetiedot ovat valmistajan ilmoittamia ja mitattu uudesta vastaavasta autosta. Huomioithan ostopäätöksessä, että auton todellinen latausaika, sähkön kulutus ja/ tai sähkökäyttöisen ajon toimintasäde saattavat erota valmistajan ilmoittamista arvoista. Kylmät olosuhteet saattavat rajoittaa käyttöä, tai heikentää ominaisuuksia.
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 040-8680423 tai raisio@autohalli.com
Toimitamme auton mielellämme kotiinne, Kysy lisää. Ehdot toimitetaan kaupanteon yhteydessä.
Tähän autoon 12-36 kk AH-turva sekä Akkuturva tarjolla ja mahdollisuus käsirahattomaan rahoitukseen!!
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 506 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 2.799 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | JMR-939 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 135000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 287 kW |
| Iskutilavuus | 1969 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 52 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 14.8.2019 |
| Edellinen katsastus | 1.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2660 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |