Ketterä ja taloudellinen kaupunkiauto! Varusteina esimerkiksi:
- Relax-turva mahdollinen saada voimaan
- Merkkihuollettu huoltokirja
- Viimeisin huolto 2/26 ja 156tkm
- Metalliväri
- Vakionopeudensäädin: mukautuva
- Kaistavahti
- Peruutuskamera
- Ajonvakautus ja luistonesto
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
- Automaatti-ilmastointi
- Penkinlämmittimet edessä
- Hätäjarruavustin
- Mäkilähtöavustin
- USB liitäntä
- 7" kosketusnäyttö
- AppleCarPlay ja Android auto: mahdollistaa myös navigoinnin
- Bluetooth handsfree ja musiikin suoratoisto puhelimesta
- Kevytmetallivanteet
- 2 x Avain
- 2 x Renkaat
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 040-8680423 tai raisio@autohalli.com
Toimitamme auton mielellämme kotiinne, Kysy lisää. Ehdot toimitetaan kaupanteon yhteydessä.
Tähän autoon 12-36 kk AH-turva sekä Akkuturva tarjolla ja mahdollisuus käsirahattomaan rahoitukseen!!
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 258 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 1.399 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | CPY-495 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 156000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 68 kW |
| Iskutilavuus | 1490 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 19.5.2022 |
| Edellinen katsastus | |
| Vetokyky jarruilla | 450 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 1615 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |