- Huoltokirja
- Vetokoukku
- Ilmastointi
- Lohkolämmitin
- Pariovet
- Liukuovessa ikkuna
- Kuljettajan turvatyyny
- ABS-jarrut
- Lämmitettävä kuljettajan istuin
- Sähkösäätöiset ulkopeilit
- Ohjaustehostin
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
| Kk-erät | 26 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 99 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | HHZ-859 |
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Lyhyt - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2009 |
| Mittarilukema | 354000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 50 kW |
| Iskutilavuus | 1460 cm3 |
| Keskikulutus | 5.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 147 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 26.2.2009 |
| Edellinen katsastus | 13.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 805 kg |
| Vetokyky jarruitta | 540 kg |
| Kokonaismassa | 1885 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Valkoinen |