Näppärän kokoinen pakettiauto moneen käyttöön. Tässä autossa on ALV vähennyskelpoisuus yrityksille. Varusteina esimerkiksi ;
2 x renkaat (uudet kesärenkaat), Webasto kellolla, Huoltokirja, Vakionopeudensäädin, Kauko-ohjattu keskuslukitus, Sähköikkunat, Ohjaustehostin, Ilmastointi, Radio
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 040-8680423 tai raisio@autohalli.com
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 186 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 999 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | MLJ-410 |
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Lyhyt - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 147000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 85 kW |
| Iskutilavuus | 1956 cm3 |
| Keskikulutus | 6.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 179 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 1.7.2013 |
| Edellinen katsastus | 9.4.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Musta |