Tyylikäs, nelivetoinen premium-farmari, jossa yhdistyvät huippuluokan ajomukavuus, taloudellinen suorituskyky ja viimeistelty turvallisuus. Tässä autossa on huippuhienot varusteet ja auto on erittäin hienossa kunnossa niin sisältä kuin ulkoa. Varusteina esimerkiksi ;
- Huoltokirja: Paperinen täydellinen volvon huoltokirja !
- Kahdet renkaat ja vanteet
- Audio-liitäntä
- Apple Carplay & Android Auto
- USB
- Bluetooth
- Kevytmetallivanteet x 8 19"
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ilmastointi: Automaattinen
- Vakionopeudensäädin: Mukautuva
- Ajotietokone / Facelift uudempi Google järjestelmä, huomattavasti parempi kuin aiemmissa vuosimalleissa.
- kosketusnäyttö
- Start-stop-järjestelmä
- Thors Hammer LED-ajovalot
- Adaptiiviset ajovalot
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- City-Safety-järjestelmä
- Törmäysvaroitin
- Pilot assist
- Kaistavahti Blis
- Liikennemerkkitunnistin
- Ajotilan valitsin
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin Webasto
- On Call - valmius (Auton etäohjaus-sovellus)
- Penkinlämmittimet
- Penkinlämmittimet takana
- Avaimeton sisäänkäynti
- Avaimeton käynnistys
- Sadetunnistin
- Automaattisesti tummeneva taustapeili
- Sähkötoiminen takaluukku
- Nahkaverhoillut Comfort istuimet joissa lämmitys sekä viilennystoiminto
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Sähkötoimiset etuistuimet (kuljettajan istuimessa muistipaikat)
- Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
- Vetokoukku: Sähköisesti alle taittuva
- Sähkölasit ja -peilit (taittotoiminto)
- Isofix-valmius
- Suomiauto
- Kahdet avaimet
Kysy myyjältä tämän auton esittelyä ja lisätietoja. Puhelin/WhatsApp 0400868676 tai raisio@autohalli.com
Toimitamme auton mielellämme kotiinne, Kysy lisää. Ehdot toimitetaan kaupanteon yhteydessä.
Tähän autoon 12-36 kk AH-turva sekä Akkuturva tarjolla ja mahdollisuus käsirahattomaan rahoitukseen!!
Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
| Kk-erät | 524 €/kk |
| Käsiraha/vaihtoauto | 2.899 € |
| Rahoitusaika | 60 kk |
Ma-Pe 10.00-18.00
La 10.00-15.00
| Rekisteritunnus | GOU-909 |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 231600 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 145 kW |
| Iskutilavuus | 1969 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 136 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 7.9.2021 |
| Edellinen katsastus | 8.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2480 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |